Close

Jak objednat jmenovku

Jak objednat jmenovku na dveře?

Jmenovka na dveře je vyrobená z kvalitního plastu pomocí 3D tiskárny.

Přijímám pouze platbu předem na účet.

 

Tip pro Vás !

Při zadávání jména se neomezujte jen na prosté nápisy např. Novákovi můžete použít i zapracování jmen např. Vašich dětí (nebo jiných mazlíčků) a tím vytvořit ještě originálnější jmenovku! Nezapomeňte, že místo nápisu lze dle vzoru vyrobit i např. číslo popisné atd.!

 

Jak vznikají originální jmenovky?

Každá mnou vyrobená jmenovka je opravdu jedinečná .Vámi vybraný vzor je jen vodítkem pro grafické zpracování nápisu, který ač je tvořen v grafickém softwaru je ruční prací ve smyslu dokreslování a propojování linií atd.Proto je každá jmenovka jiná a také proto je i pro mě tato práce zábavná a kreativní.

Tisk jmenovka dekorace dárek vánoce

 

3D tisk

O 3D tisku jste už jistě slyšeli, jedná se o jedno z moderních technologií, která přináší řadu výhod a finančních úspor. Pomocí produktů za 3D tiskáren jsme schopni reagovat na atypické požadavky našich klientů a jejich tvořit zcela bez omezení. Nabízíme tak zcela nadstandardní, rychlé a zpravidla i velmi levné řešení.

3D tisk umožnuje tvorbu zajímavých objektů, které by jinak potřebovaly složitý proces výroby. Na trhu se objevují tiskárny, které jsou vhodné pro použití v domácnosti, nebo pro podnikatele. Je důležité si ovšem uvědomit, že bez znalosti konstruování jsou následně uživatelé odkázaní na modely dostupné například z webových stránek.

 

Jak přidělám jmenovku na dveře?

Do zprávy napište také chcete-li zdarma zhotovit otvory průměru 3,5mm na zavěšení jmenovky.
Nebo lze jmenovku přilepit nějakým kvalitnějším lepidlem. Máte-li nějaké jiné přání nebo dotaz neváhejte mě kontaktovat zprávou.